eZ

eZ

Zaawansowany system zarządzania treścią
eZ

eZPlatform - to kompletny system open source przeznaczony do zarządzania treściami stron internetowych.

Tam gdzie treści są podstawą działalności

Tam gdzie treści są podstawą działalności

Ze względu na swoje cechy eZ jest systemem zaliczanym do klasy enterprise content management. Z tego powodu jest szczególnie doceniany przez firmy wydawnicze i medialne, dla których swoboda pracy nad treściami i ich wygodna publikacja są podstawą modelu biznesowego. W gronie użytkowników eZ z tej branży znajdują się czołowe światowe marki: The Economist, Financial Times, Hubert Burda Media, Mondadori, Nikkei. 

Bezpieczeństwo, solidność i elastyczność eZ jest również doceniana przez firmy produkcyjne i usługowe, w tym wiele z sektora finansowego oraz administracji publicznej, dla których wysokie standardy niezawodności mają bardzo duże znaczenie.

Intuicyjne działanie

Intuicyjne działanie

Dzięki swej elastyczności i dostępnym narzędziom, eZ pozwala sprawnie tworzyć i zarządzać serwisami internetowymi opartymi na dużych ilościach treści tekstowych i multimedialnych. Redaktorzy mają do dyspozycji intuicyjny interfejs dający dużą swobodę opracowywania i publikowania treści.

Jedno narzędzie - wiele możliwości

Jedno narzędzie - wiele możliwości

eZ przeznaczony jest głównie do uruchamiania średnich i dużych serwisów internetowych, dla których publikowanie różnorodnych treści w internecie jest kluczowym elementem biznesu. Dzięki zaawansowanemu systemowi uprawnień pozwala na tworzenie procesów redakcyjnych dla najbardziej wymagających a narzędzia planowania publikacji pozwalają automatyzować pojawianie się nowych treści.

Otwarty kod oraz oparcie systemu o framework Symfony dają dużą elastyczność w dostosowaniu eZ do specyficznych potrzeb danego projektu. W odróżnieniu od innych popularnych systemów CMS eZ jest nie tylko doskonałym i prostym narzędziem do zarządzania treściami, ale również systemem umożliwiającym zaawansowane modyfikacje i tworzenie unikalnych i innowacyjnych rozwiązań.

eZ Awards 2016

eZ Awards 2016

W konkursie eZ Awards 2016 otrzymaliśmy nominacje w trzech kategoriach: Innovation of the Year, Best Website User Experience oraz Partner of the Year.

W efekcie otrzymaliśmy tytuł Partnera Roku eZ Systems. Natomiast w kategorii Innowacja Roku na najwyższe uznanie zasłużył projekt e-commerce The Economist. Pracują przy nim między innymi nasze zespoły z Kaliop Canada i Kaliop Poland.