Kaliop Poland
Hubert Burda Media

Hubert Burda Media

Międzynarodowy zasięg

Tradycja i nowoczesność

Burda Media to międzynarodowe wydawnictwo z siedzibą w Niemczech, które prowadzi swą działalność w 18 krajach na świecie. Prestige to jeden z jego magazynów, od wielu lat ukazujący się w wersji drukowanej na rynkach azjatyckich. W wersji online dostępny był od kilku lat w Singapurze i Hong Kongu.

Platforma multi-site

Platforma multi-site

Klient zaprosił Kaliop do współpracy przy opracowaniu rozwiązania, które umożliwiłoby:

  • odświeżenie design i UX starzejących się witryn dla Singapuru i Hong Kongu
  • dostępność witryn na urządzeniach mobilnych
  • dynamiczne rozszerzanie przez Wydawnictwo obecności na kolejnych rynkach azjatyckich, w tym uruchomienie obecności Prestige w kilku kolejnych krajach i wersjach językowych
  • łatwe współdzielenie treści i współpracę pomiędzy wieloma zespołami redakcyjnymi

Z wykorzystaniem eZ Platform zbudowaliśmy dla Klienta platformę multi-site odpowiadającą na wszystkie wymienione potrzeby. W ramach projektu dokonaliśmy również kompleksowej migracji treści oraz ruchu z istniejących serwisów. Standardowy system eZ został rozszerzony o szereg dedykowanych rozwiązań, automatyzujących lub ułatwiających procesy redakcyjne.

Platforma prestigeonline.com otrzymała nominację w kategorii Best Website User Experience konkursu eZ Awards 2016 organizowanym przez eZ Systems.

Zaplanowana generyczność

Zaplanowana generyczność

Opracowana przez Kaliop platforma, dzięki swojej generyczności, umożliwiła bardzo sprawne uruchomienie kolejnego tytułu Wydawnictwa, Augustman.