Kaliop Poland
Grupa Kaliop przyspiesza swój międzynarodowy rozwój

Grupa Kaliop przyspiesza swój międzynarodowy rozwój

Grupa Kaliop ogłasza kupno Novactive Canada.

Działając do tej pory w 5 krajach, Kaliop chce rozwijać swoją działalność w Północnej Ameryce, która jest strategicznym rynkiem dla Grupy.

Akwizycja kanadyjskiej filii Novactive pozwoli Kaliopowi na wzmocnienie jego pozycji jako międzynarodowego integratora oraz będzie stanowić punkt oparcia na dynamicznym rynku, bardzo otwartym na korzystanie z technologii open source. Pozwoli to Grupie oprzeć się na zespole znanych ekspertów, budując tym samym portfolio prestiżowych klientów oraz wzmacniając relacje z eZ Systems - partnerem technologicznym Grupy, mającym siedzibę w Nowym Jorku.

Kaliop Canada, z dotychczasowym przychodem na poziomie 850 000 dolarów oraz 12 pracownikami otrzyma od Grupy wsparcie techniczne w celu przyciągnięcia projektów o dużej skali. Wszystkie działania będą prowadzone niezależnie przez Gauthiera Garniera oraz Stéphane’a Grûnewalda, dyrektorów biura w Montrealu, a teraz także wspólników w Kaliop Canada.

Pierre Deniset, Prezes Grupy Kaliop

Nasza nowa filia odegra znaczącą rolę w rozwoju naszego biznesu w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Poza działaniami na rynku lokalnym, Kaliop Canada będzie także wsparciem dla naszych europejskich klientów, chcących rozpocząć funkcjonowanie w Północnej Ameryce. Owa propozycja wartości demonstruje nasze zaangażowanie w dostarczaniu naszym klientom globalnych rozwiązań dla ich międzynarodowych projektów.

Gauthier Garnier, Novactive

Jesteśmy zadowoleni, że staliśmy się  Kaliop Canada, będąc również świadomymi wartości, jaką wnosi nasz zespół. Będąc w przeszłości konkurentami, a czasem także partnerami, dzielimy te same wartości, co uczyniło tę akwizycję możliwą. Kaliop może teraz liczyć na solidny zespół współpracujący z dużymi klientami przy uruchamianiu i rozwoju portali oraz serwisów internetowych zbudowanych w oparciu o technologie Open Source.

Dowiedz się więcej o Kaliop Canada