Blog

Kaliop Poland Co wiemy o jakości
Artykuły   |   21.09.2017

Co wiemy o jakości

Stawiając sobie wysoko poprzeczkę względem jakości naszych produktów zadajemy sobie pytania, na które poszukujemy odpowiedzi. Jedno z takich pytań zostało postawione jakiś czas temu: co zespół wie o QA (ang. Quality assurance, pl. Zapewnienie jakości)? Aby odpowiedzieć na to jedno z wielu pytań, przeprowadziłyśmy badania na gronie pracowników branży IT.

Kaliop Poland Kaliop promuje Akeneo na XII targach ehandlu
Artykuły   |   23.05.2017

Kaliop promuje Akeneo na XII targach ehandlu

Za nami wiosenna edycja targów ehandlu. Tym razem impreza zorganizowana została w gdańskim Amber Expo. Na uczestników czekało ponad 100 wystawców - liderów w branży e-commerce.

Kaliop Poland Jak poprawić UX w Magento 2
Artykuły   |   16.05.2017

Jak poprawić UX w Magento 2

W ramach nowej wersji Magento zmieniono wiele funkcjonalności, poprawiając odczucia związane z obcowaniem z produktami, zarówno po stronie użytkownika, jak i administratora sklepu. Kluczowym elementem tej zmiany było utworzenie nowej skórki domyślnej o nazwie Luma. Skórka ta implementuje dominujące trendy, skupiając się na implementacji RWD oraz poprawiając User Experience. Jej twórcom nie udało się jednak uniknąć kilku błędów.

Kaliop Poland Gdzie byliśmy w 2016 roku: konferencje i targi
Artykuły   |   28.02.2017

Gdzie byliśmy w 2016 roku: konferencje i targi

W ubiegłym roku wzięliśmy udział w czterech imprezach branżowych - Meet Magento, E-commerce Trends, E-Commerce Standard a także w Targach E-Handlu. Były one okazją do pozyskania nowej wiedzy, prezentacji naszej oferty, wymiany doświadczeń a także pozyskania nowych kontaktów biznesowych.